Vaporesso Luxe Q 1000mAh Kit

25.90

Luxe Q on kompaktne ja õhuke komplekt, mille mõõtmed on 91,85 x 26 x 16,5 mm. Selle nahkkate annab sellele elegantse stiili ja muudab selle käes mugavamaks. See võib loota ka higistamis- ja määrdumisvastasele käepidemele.

Sisseehitatud 1000 mAh akuga varustatud Luxe Q töötab sissehingamise teel. Selle sisselülitamiseks hingake lihtsalt sisse. Tänu C-tüüpi USB-pordile saab Luxe Q komplekti täielikult laadida tunniga.

Ilma ekraanita on selle komplekti esiküljel indikaatortuli, mis näitab aku taset. Kui see on roheline, on aku laetuse tase vahemikus 100 kuni 70%, sinine tuli näitab taset vahemikus 30 kuni 70% ja lõpuks muutub punane tuli 30 kuni 0%. Kui seade laeb, muutub tuli roheliseks, kui seade on täielikult laetud.

Isegi kui tegemist on väga lihtsa taskuga, mis on varustatud ainulaadse sissehingamise teel aktiveerimise režiimiga, pakub Luxe Q reguleeritavat õhuvoolu. Õhuvoolu muutmiseks peate kasseti pesast eemaldama ja asetama selle teises suunas.

Kasseti täitmiseks e-vedelikuga pole vaja seda kaunast eemaldada. Lihtsalt eemaldage huulik ja sisestage viaal täiteavasse. Luxe Q-ga ühilduvad kassetid on 2 ml mahutavusega ja on juba varustatud mähisega. Seal on mudel võrgusilma mähisega 0,8 oomi ja võrgusilma mähisega mudel 1,2 oomi.

Funktsioonid

Mõõdud: 91,85 x 26 x 16,5 mm
Puudub nupp ega ekraan
Sisseehitatud aku: 1000 mAh
Laadimine C-tüüpi USB-kaabli kaudu
Maht: 2 ml
Täitmine ülalt
Integreeritud mähis 0,8 või 1,2 oomi
Täielik elektrooniliste kaitsete komplekt

Sisu

1 x Luxe Q
1 x kassett integreeritud mähisega 0,8 oomi
1 x kassett integreeritud mähisega 1,2 oomi
1 x USB Type-C kaabel
1 x kasutusjuhend
1 x garantiikaart

ANDMELEHT

Seadme tüüp Kaunad
Komplektid Algaja
Komplekti tüüp Podikomplektid
Välise aku tüüp Integreeritud
Aku kestvus 1000 mAh
Mikro-USB Ainult laadimine
Joonista MTL
Reguleeritav õhuvool Jah
Maht (ml) 2 ml
Täitke uuesti Üles
Tilguti otsa tüüp teised
Ühendus teised
Elektroonilised kaitsed Jah
Rullid 0,5 kuni 1 oomi, rohkem kui 1 oomi